Аудіокнига "Старі люди - Софія Андрухович"

335
0
11.09.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Старі люди" українською мовою, автора Софія Андрухович. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Старі люди - Софія Андрухович» написана автором - Софія Андрухович ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Галина Шумська. Жанр аудіокниги «Старі люди - Софія Андрухович» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Старі люди" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Старі люди - Софія Андрухович" в соціальних мережах: 
«Старі люди» Софії Андрухович об’єднує дві дебютні повісті письменниці – власне «Старі люди» та «Літо Мілени». В ній є усе: і гумор, і смуток, і динамічні пригоди, і крапля абсурду, і навіть магічний реалізм.

«Старі люди» розповідає історію хлопця Маркіяна, якого запрошують на весілля власні дідусь і бабуся, які час від часу одружуються знову. На святі він знайомиться з родичкою своєї бабусі – зрілою рудоволосою жінкою, з якою вони одразу знаходять спільну мову і вирішують разом... втекти. Саме з цього починається найцікавіша частина повісті.
Друга повість із цієї книги, а саме «Літо Мілени» – це гарний літній твір, легкий як подув вітру і приємний як ласкаве ранішнє сонце.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Старі люди - Софія Андрухович», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Старі люди - Софія Андрухович"