Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Під захистом мурів: фортеці та замки України - Катерина Липа

Аудіокнига "Під захистом мурів: фортеці та замки України - Катерина Липа"

215
0
10.09.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Під захистом мурів: фортеці та замки України" українською мовою, автора Катерина Липа. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Під захистом мурів: фортеці та замки України - Катерина Липа» написана автором - Катерина Липа ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) В'ячеслав Глушенко. Жанр аудіокниги «Під захистом мурів: фортеці та замки України - Катерина Липа» - "📚 Українська література / 📚 Інше" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Під захистом мурів: фортеці та замки України" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Під захистом мурів: фортеці та замки України - Катерина Липа" в соціальних мережах: 
Що таке оборонна архітектура? Відповісти на це питання не так легко, як може здатись на перший погляд. Адже оборонна архітектура – це не просто потужні мури, високі вежі та мальовничі замки. Це – дзеркало життя мільйонів людей протягом століть. У цьому дзеркалі відбились політичні інтриги, технологічні новинки, побутові звички, та, звичайно ж, героїчні діяння тогочасних мешканців фортець та замків. Фортифікаційні споруди – це кам’яний літопис, який розповість чимало захоплюючих історій тому, хто забажає його прочитати. У всіх країнах Європи пошуки ідеального способу оборони, що зробив би укріплення неприступним, велися своїми шляхами протягом століть. Таким чином складалися своєрідні місцеві школи оборонної архітектури, що жваво обмінювались досвідом. Не стояли осторонь цих пошуків і наші предки. Про те, як розвивалось фортифікаційне мистецтво на теренах сучасної України, хто і як захищав та атакував твердині, що за люди були замовниками й мешканцями фортець і замків, ви дізнаєтеся з цієї книги.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Під захистом мурів: фортеці та замки України - Катерина Липа», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Під захистом мурів: фортеці та замки України - Катерина Липа"