Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Переможець дракона - Ґео Шкурупій

Аудіокнига "Переможець дракона - Ґео Шкурупій"

161
0
08.09.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Переможець дракона" українською мовою, автора Ґео Шкурупій. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Переможець дракона - Ґео Шкурупій» написана автором - Ґео Шкурупій ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Жанр аудіокниги «Переможець дракона - Ґео Шкурупій» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Переможець дракона" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Переможець дракона - Ґео Шкурупій" в соціальних мережах: 
Дебютна збірка прози "Переможець дракона" (1925). Новелістика письменника відзначена пошуками у галузі форми, глибинним проникненням у психологію персонажів та створенням оригінальних характерів.

У розвідці "Про прозу взагалi та про нашу прозу 1925 р." знаний літературознавець Олександр Білецький щиро привітав молодого прозаїка, вмістивши в часописі "Червоний шлях" таке резюме: "Ґео Шкурупій - вундеркінд нашої літературної сучасності". І далі: "Шкурупій, зрозуміла річ, орієнтується на Європу. Молодість, пожадлива на всякі враження, разом із тим i літературні, зробила його "Переможець дракона" надміру літературним: майже кожне оповідання викликає книжкові спогади… але згодьмося, що в цілому збірник Шкурупія - цікаве явище в нашій молодій белетристиці… В літературі. яка по суті тільки тепер зіп'ялася на ноги i виходить у "великий світ", такі явища потрібні й допомагають їй іти вперед".

Зміст:

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Переможець дракона - Ґео Шкурупій», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Переможець дракона - Ґео Шкурупій"