Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Зарубіжна література » Голі чи покриті. Світова історія одягання та оголення - Мінеке Схіппер

Аудіокнига "Голі чи покриті. Світова історія одягання та оголення - Мінеке Схіппер"

272
0
06.09.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Голі чи покриті. Світова історія одягання та оголення" українською мовою, автора Мінеке Схіппер. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Голі чи покриті. Світова історія одягання та оголення - Мінеке Схіппер» написана автором - Мінеке Схіппер ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Сергій Москаленко. Жанр аудіокниги «Голі чи покриті. Світова історія одягання та оголення - Мінеке Схіппер» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Історична проза" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Голі чи покриті. Світова історія одягання та оголення" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Голі чи покриті. Світова історія одягання та оголення - Мінеке Схіппер" в соціальних мережах: 
Хто зна, коли, де та за якої доби нашим предкам спало на думку покривати своє тіло. Вони приоздоблювали себе, щоб виглядати красивішими та могутнішими, аби маскувати недоліки, захищатися від холоду, спеки й поранень або ж приховувати власну срамоту. Ми ще й досі так робимо. Ця трохи провокативна книжка занурюватиме допитливого читача у невичерпну історію людства про його стурбованість власним тілом і певними його частинами у світлі публічного простору — від підв’язаного пеніса до накладних сідниць. Вона торкається примхливих меж нашого видимого тіла за різних епох, традицій, релігійних уподобань на розмаїтих прикладах оголеного і прихованого, стриманого і спокусливого, привабливого та скандального образу в очах сторонніх.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Голі чи покриті. Світова історія одягання та оголення - Мінеке Схіппер», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Голі чи покриті. Світова історія одягання та оголення - Мінеке Схіппер"