Аудіокнига "Я (Романтика) - Микола Хвильвоий"

201
0
03.09.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Я (Романтика)" українською мовою, автора Микола Хвильвоий. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Я (Романтика) - Микола Хвильвоий» написана автором - Микола Хвильвоий ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Петро Панчук. Жанр аудіокниги «Я (Романтика) - Микола Хвильвоий» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Я (Романтика)" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Я (Романтика) - Микола Хвильвоий" в соціальних мережах: 
Я (Романтика) - це психологічна новела українського письменника Миколи Хвильового, яка розповідає нам про чоловіка, чиє "Я" почало роздвоюватися в складних повоєнних умовах, так само як "Я" революції суттєво відрізнялося від методів досягнення тих ідеалів, які тогочасна влада пропагувала. Своїм змістом вона всеціло засуджує більшовицький революційний фанатизм, який згубив чимало життів абсолютно безвинних людей.
Це дуже складна новела. Морально, а також за змістом. У її сенсах можна довго шукати одну правильну відповідь, але все набагато складніше, ніж може видатися на перший погляд. У школі може здаватися, що це чергова нудна історія, але "Я (Романтика)" з того моменту, коли стаєш дорослим, розумієш, наскільки це багатошаровий та цікаво написаний твір. Справжній шедевр, який змушує задумуватися над багатьма речами.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Я (Романтика) - Микола Хвильвоий», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Я (Романтика) - Микола Хвильвоий"