Аудіокнига "Хата-читальня - Павло Щегельский"

315
0
03.09.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Хата-читальня" українською мовою, автора Павло Щегельский. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Хата-читальня - Павло Щегельский» написана автором - Павло Щегельский ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Дмитренко Світлана. Жанр аудіокниги «Хата-читальня - Павло Щегельский» - "📚 Українська література / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Хата-читальня" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Хата-читальня - Павло Щегельский" в соціальних мережах: 
Хата-читальня - це такий заклад в провінції, куди стікаються всі місцеві люди (звичайно, коли у них знаходиться вільна хвилинка, а буває це не так то й часто), щоб отримати виняткові знання. Адже це - і бібліотека, і лекційний зал, і приміщення для клубів найрізноманітнішої самодіяльності. Павло Щегельський зібрав в цій своїй хаті-читальні найпопулярніших письменників своєї країни, і з властивою йому сатирою зробив перекличку і класифікував всіх цих невпинних діячів літератури. Тут і талановиті, і дурні, і не обділені владою, і біднішими всіх бідних, і нагороджені, і ті, хто клянчить нагороди.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Хата-читальня - Павло Щегельский», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Хата-читальня - Павло Щегельский"