Аудіокнига "Дао Де Дзін - Лао Цзи"

487
0
01.09.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Дао Де Дзін" українською мовою, автора Лао Цзи. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Дао Де Дзін - Лао Цзи - 1-ша Бібліотека Аудіокниг Українською Мовою Безкоштовно

0
0
00

Лао Цзи
Аудіокнига українською «Дао Де Дзін - Лао Цзи» написана автором - Лао Цзи ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Жанр аудіокниги «Дао Де Дзін - Лао Цзи» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Саморозвиток / 📚 Інше" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Дао Де Дзін" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Дао Де Дзін - Лао Цзи" в соціальних мережах: 
У трактаті "Дао Де Цзін" ("Книга про шлях та силу") викладено думки про істинну віру та шлях життя. Автор розмірковує про те, як переходити від життя тіла до життя духу. Саме це вчення філософа становить основу даоської релігії, однієї з трьох найпоширеніших релігій сучасного Китаю.

Творцем "Дао Де Цзін" традиційно називають головного вчителя даосизму - легендарного Лао-Цзи. Вважається, що він був старшим сучасником Конфуція, і вони навіть зустрічалися. Більшу частину свого життя Лао-Цзи служив хранителем імператорського архіву за часів династії Чжоу. Вирішивши покинути людей, бо мудрець в них розчарувався, він на прохання начальника прикордонної застави, через яку покидав Китай, написав і залишив невеличку книжку «у п’ять тисяч слів». Це й був трактат про Шлях і Досконалість - «Дао де цзин».

Книга призначена для широкого кола читачів.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Дао Де Дзін - Лао Цзи», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Дао Де Дзін - Лао Цзи"