Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Зарубіжна література » Ловець у житі - Джером Девід Селінджер

Аудіокнига "Ловець у житі - Джером Девід Селінджер"

286
0
31.08.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Ловець у житі" українською мовою, автора Джером Девід Селінджер. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Ловець у житі - Джером Девід Селінджер» написана автором - Джером Девід Селінджер ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Ridibundus. Жанр аудіокниги «Ловець у житі - Джером Девід Селінджер» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Ловець у житі" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Ловець у житі - Джером Девід Селінджер" в соціальних мережах: 
Письменник-класик, письменник-загадка, який на вершині популярності повідомив, що покидає літературу і буде жити в американській провінції, якнайдалі від спокус великого міста.

Роман Селінджера «Ловець у житі» став переломною віхою в історії світової літератури. Назва книжки та ім`я головного героя Холдена Колфілда зробилося кодовим для багатьох поколінь молодих бунтарів - від бітників та хіпі до представників сучасних радикальних молодіжних рухів. Твір про історію підлітка, який не може і не хоче входити у сіре, лицемірне, доросле життя, його митарства, роздуми і пригоди отримав суперечливі відгуки: хтось вважає його шедевром, а хтось відмічає згубний вплив. У декількох країнах твір навіть був заборонений за непристойність і депресивність.

Головним героєм книги є шістнадцятирічний Голден Колфілд саме від його імені розповідається історія тих подій і роздумів, що трапилась з ним протягом кількох днів його самотнього перебування в Нью-Йорку.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Ловець у житі - Джером Девід Селінджер», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Ловець у житі - Джером Девід Селінджер"