Аудіокнига "Замах на бродягу - Жорж Сіменон"

222
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Замах на бродягу" українською мовою, автора Жорж Сіменон. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Замах на бродягу - Жорж Сіменон» написана автором - Жорж Сіменон ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Ростислав Івицький. Жанр аудіокниги «Замах на бродягу - Жорж Сіменон» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Аудіо-вистава / 📚 Детектив" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Замах на бродягу" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Замах на бродягу - Жорж Сіменон" в соціальних мережах: 
Мегре розслідує замах на вбивство бродяги, який живе під мостом. Він дізнається про минуле життя цього бідолахи і виходить на слід злочинця, що замахувався на його життя. Однак, потерпілий дотримується біблійної заповіді про всепрощення ...

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Замах на бродягу - Жорж Сіменон», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Замах на бродягу - Жорж Сіменон"