Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Хрещатик-Плаза (Авторські читання) - Павло Вольвач

Аудіокнига "Хрещатик-Плаза (Авторські читання) - Павло Вольвач"

199
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Хрещатик-Плаза (Авторські читання)" українською мовою, автора Павло Вольвач. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Хрещатик-Плаза (Авторські читання) - Павло Вольвач» написана автором - Павло Вольвач ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Павло Вольвач. Жанр аудіокниги «Хрещатик-Плаза (Авторські читання) - Павло Вольвач» - "📚 Українська література / 📚 Сучасна проза / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Хрещатик-Плаза (Авторські читання)" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Хрещатик-Плаза (Авторські читання) - Павло Вольвач" в соціальних мережах: 
Це нова книжка відомого українського поета і прозаїка Павла Вольвача про інтелектуальне, мистецьке та політичне середовище Києва, зокрема, українське відділення радіо «Свобода», з яким автора пов'язує співпраця.

«Хрещатик-плаза» кардинально відрізняється від дебютного твору Павла «Кляса», але залишає в собі стиль Вольвача, за яким його і розпізнають. Насамперед це роман про взаємини людини і міста, а за літературними героями роману вгадуються реальні постаті деяких наших діячів.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Хрещатик-Плаза (Авторські читання) - Павло Вольвач», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Хрещатик-Плаза (Авторські читання) - Павло Вольвач"