Аудіокнига "Тіло і доля - Тарас Антипович"

189
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Тіло і доля" українською мовою, автора Тарас Антипович. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Тіло і доля - Тарас Антипович» написана автором - Тарас Антипович ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Людмила Нічик. Жанр аудіокниги «Тіло і доля - Тарас Антипович» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Тіло і доля" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Тіло і доля - Тарас Антипович" в соціальних мережах: 
Це книга про складні взаємини людини з її власним тілом і про шляхи, якими тіло носить душу. Кілька "нереальних" історій, які, втім, здатні вчинити розтин нашій реальності. Варіюючи ракурси оповіді та стилістичні підходи, автор водночас дотримується святого правила – не говорити зайвих слів.

Зміст:

01. Без душі
02. Ампутант
03. Матрьошка
04. Автопортрет слонихи Боні
05. Магда, невістка Класика
06. Ууумф

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Тіло і доля - Тарас Антипович», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Тіло і доля - Тарас Антипович"