Аудіокнига "Їжачок у тумані - Сергій Козлов"

206
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Їжачок у тумані" українською мовою, автора Сергій Козлов. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Їжачок у тумані - Сергій Козлов» написана автором - Сергій Козлов ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Дмитро Ващенко. Жанр аудіокниги «Їжачок у тумані - Сергій Козлов» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Дитяча література" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Їжачок у тумані" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Їжачок у тумані - Сергій Козлов" в соціальних мережах: 
Ця книга є спогадом з дитинства. Добро, дружба, вірність, справедливість, саме ці якості ми хочемо бачити в наших дітях, і саме ці чесноти пропагує автор книги у своїх теплих, добрих історіях з дитинства. Герої книги - лісові звірі, що потрапляють в різні історії.
Книга є і дитячою, і дорослою водночас, адже обидві категорії читачів знайдуть в ній свої смисли, та свою філософію і мудрість життя.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Їжачок у тумані - Сергій Козлов», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Їжачок у тумані - Сергій Козлов"