Аудіокнига "Знайти слова - Марі Кардиналь"

309
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Знайти слова" українською мовою, автора Марі Кардиналь. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Знайти слова - Марі Кардиналь» написана автором - Марі Кардиналь ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Галина Довгозвягa. Жанр аудіокниги «Знайти слова - Марі Кардиналь» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Знайти слова" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Знайти слова - Марі Кардиналь" в соціальних мережах: 
Одна з найвідоміших книг Марі Кардиналь - написана на основі її власного досвіду в психоаналізі. Зображено той період і ті умови, що призвели автора до психічної нестабільності, а потім до поступового одужання.

Сюжет обертається навколо жінки, яка переживає емоційний зрив, породжений її відносинами з матір'ю. Героїня проходить тривалий курс психоаналізу. Поступово вона розуміє, що була не в змозі впоратися з жорсткими рамками кодексу поведінки патріархальної системи, що регулюють її життя з дитинства. За допомогою терапії і шляхом викладення в письмовому вигляді всіх своїх емоцій і переживань оповідачка починає розплутувати хаос в своєму минулому і отримує можливість «переписати» своє життя.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Знайти слова - Марі Кардиналь», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Знайти слова - Марі Кардиналь"