Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Сорочинський ярмарок - Микола Гоголь

Аудіокнига "Сорочинський ярмарок - Микола Гоголь"

245
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Сорочинський ярмарок" українською мовою, автора Микола Гоголь. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Сорочинський ярмарок - Микола Гоголь» написана автором - Микола Гоголь ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Борис Лобода. Жанр аудіокниги «Сорочинський ярмарок - Микола Гоголь» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Сорочинський ярмарок" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Сорочинський ярмарок - Микола Гоголь" в соціальних мережах: 
Один з найвідоміших творів Миколи Гоголя з його не менш відомого першого збірника «Вечори на хуторі біля Диканьки». Дія твору відбувається на батьківщині М. Гоголя - у селі Великі Сорочинці. У веселій історії, основаній на народних легендах і піснях, є місце і для нечистої сили, і для закоханих, і для зрадливої дружини, і для хитрого цигана.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Сорочинський ярмарок - Микола Гоголь», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Сорочинський ярмарок - Микола Гоголь"