Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Коли ангел торжествував - Галина Марчук

Аудіокнига "Коли ангел торжествував - Галина Марчук"

279
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Коли ангел торжествував" українською мовою, автора Галина Марчук. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Коли ангел торжествував - Галина Марчук» написана автором - Галина Марчук ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Таїсія Дружинович. Жанр аудіокниги «Коли ангел торжествував - Галина Марчук» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Коли ангел торжествував" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Коли ангел торжествував - Галина Марчук" в соціальних мережах: 
Це чарівна історія як для дорослих, так і для дітей. Вічна проблема "батьки і діти" здається ніколи ще так різко не зростала, як у наш час. Шукати винних не потрібно. Інколи вистачить доброго слова, поради і просто такого світлого оповідання, щоб допомогти батькам і дітям зрозуміти один одного.

Всі книги серії «Три долі»:

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Коли ангел торжествував - Галина Марчук», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Коли ангел торжествував - Галина Марчук"