Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Василь Стус у віддзеркаленнях: спогади Василя Овсієнка про Василя Стуса - Василь Овсієнко

Аудіокнига "Василь Стус у віддзеркаленнях: спогади Василя Овсієнка про Василя Стуса - Василь Овсієнко"

291
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Василь Стус у віддзеркаленнях: спогади Василя Овсієнка про Василя Стуса" українською мовою, автора Василь Овсієнко. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Василь Стус у віддзеркаленнях: спогади Василя Овсієнка про Василя Стуса - Василь Овсієнко» написана автором - Василь Овсієнко ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Петро Бойко. Жанр аудіокниги «Василь Стус у віддзеркаленнях: спогади Василя Овсієнка про Василя Стуса - Василь Овсієнко» - "📚 Українська література / 📚 Біографія" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Василь Стус у віддзеркаленнях: спогади Василя Овсієнка про Василя Стуса" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Василь Стус у віддзеркаленнях: спогади Василя Овсієнка про Василя Стуса - Василь Овсієнко" в соціальних мережах: 
Основу цієї книги складають спогади Василя Овсієнка – багаторічного політв’язня, члена Української Гельсінської Групи, розширені шляхом вкраплення фрагментів спогадів інших людей, які перебували в тому ж просторі і згадують про описані в основному тексті книги ситуації.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Василь Стус у віддзеркаленнях: спогади Василя Овсієнка про Василя Стуса - Василь Овсієнко», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Василь Стус у віддзеркаленнях: спогади Василя Овсієнка про Василя Стуса - Василь Овсієнко"