Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » В Країні Сонячних Зайчиків - Всеволод Нестайко

Аудіокнига "В Країні Сонячних Зайчиків - Всеволод Нестайко"

425
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "В Країні Сонячних Зайчиків" українською мовою, автора Всеволод Нестайко. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «В Країні Сонячних Зайчиків - Всеволод Нестайко» написана автором - Всеволод Нестайко ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Лариса Уласовська. Жанр аудіокниги «В Країні Сонячних Зайчиків - Всеволод Нестайко» - "📚 Українська література / 📚 Дитяча література" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "В Країні Сонячних Зайчиків" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "В Країні Сонячних Зайчиків - Всеволод Нестайко" в соціальних мережах: 
«В Країні Сонячних Зайчиків» - трилогія повістей-казок відомого українського письменника Всеволода Нестайка. Його книги - це завжди свято! І для дітей, і для їх батьків.

«В Країні Сонячних Зайчиків» - перша казкова повість автора, написана ним ще у далекому 1959 році. Але вона не втрачає своєї актуальності, адже у всі часи дітям хочеться почитати і послухати про пригоди, небезпеку, підступність злодіїв, сміливі вчинки героїв та всепереможне Добро. В цій книзі є все це і навіть набагато більше.

Всі книги серії «В Країні Сонячних Зайчиків»:

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «В Країні Сонячних Зайчиків - Всеволод Нестайко», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "В Країні Сонячних Зайчиків - Всеволод Нестайко"