Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Запах холодної м'яти - Галина Марчук

Аудіокнига "Запах холодної м'яти - Галина Марчук"

316
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Запах холодної м'яти" українською мовою, автора Галина Марчук. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Запах холодної м'яти - Галина Марчук» написана автором - Галина Марчук ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Таїсія Дружинович. Жанр аудіокниги «Запах холодної м'яти - Галина Марчук» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Запах холодної м'яти" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Запах холодної м'яти - Галина Марчук" в соціальних мережах: 
Сценарієм життя не однієї родини, а цілої України від 30-х рр. ХХ століття і до сьогодення є повість "Запах холодної м'яти". Тут відкривається історія насиченого життя, де в буденності відбуваються масштабні події, що змінюють долі мільйонів людей.

Це повість-спогад. Перед очима старенької жінки спливає її, здавалося б, щасливе дитинство, голодна юність, що припала на роки страшного голокосту, випробування війною її молодості, повоєнне налагодження життя, захищене вірою і любов'ю , чорна смуга втрат, гірка смута Чорнобиля...

Але героїня Надія Громовенко мала найбільший талант- вона вміла бути щасливою, пережила важкі доленосні випробування, і як би сильно вони не наближали її до вічності, вона до останку допомагала рідним, підтримувала їх, поспішала залишити слід на землі у своїй роботі, у своїх справах, у своїх вишивках.

Всі книги серії «Три долі»:

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Запах холодної м'яти - Галина Марчук», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Запах холодної м'яти - Галина Марчук"