Аудіокнига "Осіння казка - Любов Сердунич"

235
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Осіння казка" українською мовою, автора Любов Сердунич. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Осіння казка - Любов Сердунич» написана автором - Любов Сердунич ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Андрій Пістун. Жанр аудіокниги «Осіння казка - Любов Сердунич» - "📚 Українська література / 📚 Дитяча література / 📚 Казка" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Осіння казка" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Осіння казка - Любов Сердунич" в соціальних мережах: 
Любов Андріївна Сердунич - українська поетеса, просвітниця, фольклористка, письменниця, журналістка, сценаристка, громадська діячка, волонтерка, радіоведуча, краєзнавиця. Має безліч нагород, одна з них «ЗОЛОТА ВІДЗНАКА» Фундації «Українська Наука і Освіта, Інк.» (США) «за довголітній особистий вклад у розвиток української освіти та державності у цілому, за плекання української мови та дбання про наступні покоління Українців у власній державі».

Головними героями «Осінньої казки» є матуся Осінь, та її троє синів-місяців. Казка знайомить дітей з порами року й назвами братів-місяців, що мають йти один за одним, по порядку. Знайомить зі змінами у природі, що відбуваються з їхнім приходом, розповідає про обов'язки кожного місяця у віршованій формі.

Ютуб канал Андрія Пістуна

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Осіння казка - Любов Сердунич», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Осіння казка - Любов Сердунич"