Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Пригоди Марка та Харка - Вадим Карпенко

Аудіокнига "Пригоди Марка та Харка - Вадим Карпенко"

203
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Пригоди Марка та Харка" українською мовою, автора Вадим Карпенко. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Пригоди Марка та Харка - Вадим Карпенко» написана автором - Вадим Карпенко ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Василь Довжик. Жанр аудіокниги «Пригоди Марка та Харка - Вадим Карпенко» - "📚 Українська література / 📚 Гумор / 📚 Дитяча література / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Пригоди Марка та Харка" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Пригоди Марка та Харка - Вадим Карпенко" в соціальних мережах: 
Весела книга пригод Марка та Харка, хоч і творилася на основі історичного матеріалу, проте більше стосується сучасності. Адже людські взаємини з перебігом століть і тисячоліть по суті своїй залишаються незмінними... Автор, за натурою пародист, від самого початку характеризував цей роман, створений на основі коміксу "Марко Пиріг, запорожець", як роман-жарт. Це - не що інше, як дружній шарж на нас з вами у найширшому розумінні. Сміх та хороший настрій гарантовані. До цього видання увійшли дві книги пригод козаків-побратимів: «Марко та Харко» («Як Пиріг став Пирогом», «Як Пиріг став козаком»)

Для дітей від 9 років.

Всі книги серії «Пригоди Марка та Харка»:

1,2. Як Пиріг став Пирогом, Як Пиріг став козаком
3. Перші синці

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Пригоди Марка та Харка - Вадим Карпенко», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Пригоди Марка та Харка - Вадим Карпенко"