Аудіокнига "Життя - Марія Кривенко"

143
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Життя" українською мовою, автора Марія Кривенко. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Життя - Марія Кривенко» написана автором - Марія Кривенко ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Зоя Кваснюк. Жанр аудіокниги «Життя - Марія Кривенко» - "📚 Українська література" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Життя" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Життя - Марія Кривенко" в соціальних мережах: 
Проза Марії Кривенко глибинно жіноча, інтелектуально наповнена та стилістично довершена.
Вона пише про жінку, яка натхненна творчим генієм, жінку, яка мислить і думає, жінку, яка кохає і страждає, і для якої життя з усіма труднощами та негараздами - свято її земного існування.

Героїні її книжки поруч із нами, інколи в жестах і життєвих ситуаціях, які описано в повістях чи новелах письменниці, в них упізнаємо ту чи іншу реальну особу. Ностальгічні настрої цих творів наскрізні й переважаючі.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Життя - Марія Кривенко», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Життя - Марія Кривенко"