Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Уміркований та щирий - Володимир Винниченко

Аудіокнига "Уміркований та щирий - Володимир Винниченко"

193
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Уміркований та щирий" українською мовою, автора Володимир Винниченко. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Уміркований та щирий - Володимир Винниченко» написана автором - Володимир Винниченко ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Богдан Бенюк. Жанр аудіокниги «Уміркований та щирий - Володимир Винниченко» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання / 📚 Аудіо-вистава" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Уміркований та щирий" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Уміркований та щирий - Володимир Винниченко" в соціальних мережах: 
Володимир Винниченко відомий як прозаїк, драматург і художник, а також як політичний діяч першої половини ХХ століття.
Представлено оповідання письменника «„Уміркований“ та „щирий“», яке вперше вийшло друком 1907 року. Твір написано у формі листа чоловіка до дружини з тюрми, до якої він потрапив випадково. Володимир Винниченко змальовує двох протилежних героїв - непримиренного й агресивного патріота Недоторканого та Самжаренка, який також любить Україну, але не особливо це показує.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Уміркований та щирий - Володимир Винниченко», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Уміркований та щирий - Володимир Винниченко"