Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Зарубіжна література » Малий і Карлсон, що живе на даху - Астрід Ліндгрен

Аудіокнига "Малий і Карлсон, що живе на даху - Астрід Ліндгрен"

946
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Малий і Карлсон, що живе на даху" українською мовою, автора Астрід Ліндгрен. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Малий і Карлсон, що живе на даху - Астрід Ліндгрен» написана автором - Астрід Ліндгрен ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Характерник. Жанр аудіокниги «Малий і Карлсон, що живе на даху - Астрід Ліндгрен» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Повісті й оповідання / 📚 Дитяча література" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Малий і Карлсон, що живе на даху" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Малий і Карлсон, що живе на даху - Астрід Ліндгрен" в соціальних мережах: 
«Малий і Карлсон, що живе на даху» - повість шведської письменниці Астрід Ліндгрен, перша частина трилогії про Карлсона.
Дія повісті відбувається в 1950-і роки в центральному районі Стокгольма - Васастані, де в одному будинку проживають два головних героя - Сванте, молодша дитина сім'ї Свантесон, на прізвисько Малий, і Карлсон, що живе на даху.
Ютуб канал Характерника

Зміст:

01. Про Карлсона, що живе на даху
02. Карлсон будує вежу
03. Карлсон грається в намета
04. Карлсон б'ється об заклад
05. Карлсон розважається
06. Карлсон грається у привида
07. Карлсон виступає з ученим собакою Альбергом
08. Карлсон приходить на іменини

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Малий і Карлсон, що живе на даху - Астрід Ліндгрен», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Малий і Карлсон, що живе на даху - Астрід Ліндгрен"