Аудіокнига "Сірко - Українська народна казка"

191
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Сірко" українською мовою, автора Українська народна казка. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Сірко - Українська народна казка» написана автором - Українська народна казка ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Андрій Пістун. Жанр аудіокниги «Сірко - Українська народна казка» - "📚 Українська література / 📚 Дитяча література / 📚 Казка" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Сірко" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Сірко - Українська народна казка" в соціальних мережах: 
Казка про старого пса Сірка, якого господарі вигнали з дому, за те що він вже став старим і не міг так пильно стерегти подвір'я. Пес пішов до лісу, а там зустрів вовка, який підказав йому, як повернути прихильність господарів. Разом з вовком Сірко розіграв справжнісінький спектакль.

Ця казка доводить, що дружити можуть навіть абсолютно різні герої, бо головне не те, ким ти народився, а те, яка в тебе душа.

Ютуб канал Андрія Пістуна

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Сірко - Українська народна казка», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Сірко - Українська народна казка"