Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Давай-но дружити - Анастасія Меренкова

Аудіокнига "Давай-но дружити - Анастасія Меренкова"

153
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Давай-но дружити" українською мовою, автора Анастасія Меренкова. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Давай-но дружити - Анастасія Меренкова» написана автором - Анастасія Меренкова ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Жанр аудіокниги «Давай-но дружити - Анастасія Меренкова» - "📚 Українська література / 📚 Дитяча література / 📚 Казка" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Давай-но дружити" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Давай-но дружити - Анастасія Меренкова" в соціальних мережах: 
Це історія про маленьке вовченя. Одного разу мама дала Вульфові дві цукерки — для нього та для його нового друга, якого вовченяті ще тільки треба було знайти. Та малюк не розумів, навіщо йому друзі, з якими доведеться ділитися цукерками. Адже ділитися Вульф не любив, а солодощі любив дуже! Як же вовченя знайде друга, якщо з жадібними дружити ніхто не хоче? Може, не в цукерках щастя?..

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Давай-но дружити - Анастасія Меренкова», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Давай-но дружити - Анастасія Меренкова"