Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Зарубіжна література » Останнє бажання - Анджей Сапковський

Аудіокнига "Останнє бажання - Анджей Сапковський"

854
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Останнє бажання" українською мовою, автора Анджей Сапковський. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Останнє бажання - Анджей Сапковський» написана автором - Анджей Сапковський ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Віктор Моключенко. Жанр аудіокниги «Останнє бажання - Анджей Сапковський» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Повісті й оповідання / 📚 Фентезі" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Останнє бажання" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Останнє бажання - Анджей Сапковський" в соціальних мережах: 
Перше оповідання про пригоди Відьмака. Геральт прибуває в столицю Тимерії Визиму у пошуках роботи. У першій ж корчмі подорожнього зустрічають, м'яко кажучи, не дуже привітно. До того ж Відьмаки - не чарівники, вони мають особливу спеціалізацію і специфічний «кар'єрний шлях».

В описаному світі після суміщення сфер в людське суспільство просочилися реліктові істоти: перевертні, вампіри, дракони і т.д. Спеціально створені з відібраних в дитинстві хлопчаків, відьмаки - покликані захищати людей від цих небезпечних реліктових істот. Геральт мандрує по селах і вбиває небезпечних монстрів за гроші. У народі Відьмаки не користуються повагою і шаною, їх боятися і побоюються...

Список оповідань, що увійшли до збірки:
01. Голос розуму I
02. Відьмак
03. Голос розуму II
04. Крупиця істини
05. Голос розуму III
06. Менше зло
07. Голос розуму IV
08. Питання ціни
09. Голос розуму V
10. Край світу
11. Голос розуму VI
12. Останнє бажання
13. Голос розуму VII

Офіційна сторінка диктора: https://booklis.com/reader/952--moklyuchenko-viktor переходим, слухаєм, коментуєм wink

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Останнє бажання - Анджей Сапковський», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Останнє бажання - Анджей Сапковський"