Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Феєричні пригоди. Феї та еліксир щастя - Юліта Ран

Аудіокнига "Феєричні пригоди. Феї та еліксир щастя - Юліта Ран"

180
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Феєричні пригоди. Феї та еліксир щастя" українською мовою, автора Юліта Ран. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Феєричні пригоди. Феї та еліксир щастя - Юліта Ран» написана автором - Юліта Ран ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) В'ячеслав Гиндин. Жанр аудіокниги «Феєричні пригоди. Феї та еліксир щастя - Юліта Ран» - "📚 Українська література / 📚 Дитяча література / 📚 Казка" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Феєричні пригоди. Феї та еліксир щастя" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Феєричні пригоди. Феї та еліксир щастя - Юліта Ран" в соціальних мережах: 
Гадаєте, що феї - це тендітні створіння, які цілими днями лише пурхають з квітки на квітку в милих мереживних сукенках? А ось і ні! Вони, як і люди, бувають різні. Аша, Торрі, Лікея і Гліанна - чотири сучасні феї, які мешкають у великому Місті. І хоча вони крихітні, мов метелики, але відваги їм не бракує! Та чи вдасться подругам урешті-решт перемогти злого професора та врятувати Місто від його небезпечного еліксиру? Щоб дізнатися, мерщій слухай книгу!

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Феєричні пригоди. Феї та еліксир щастя - Юліта Ран», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Феєричні пригоди. Феї та еліксир щастя - Юліта Ран"