Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Старосвітські батюшки та матушки - Іван Нечуй-Левицький

Аудіокнига "Старосвітські батюшки та матушки - Іван Нечуй-Левицький"

222
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Старосвітські батюшки та матушки" українською мовою, автора Іван Нечуй-Левицький. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Старосвітські батюшки та матушки - Іван Нечуй-Левицький» написана автором - Іван Нечуй-Левицький ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Світлана Горлова. Жанр аудіокниги «Старосвітські батюшки та матушки - Іван Нечуй-Левицький» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Старосвітські батюшки та матушки" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Старосвітські батюшки та матушки - Іван Нечуй-Левицький" в соціальних мережах: 
У центрі повісті ─ історії життя двох попівських родин ─ Моссаківських і Балабух, які представляють два напрямки в українському духовенстві: традиційний та «новомодний».

Повість «Старосвітські батюшки та матушки» - це своєрідна сімейна хроніка. І. Нечуй-Левицький назвав її «біографічною повістю», або «повістю двох родин». Твір складається з десяти розділів і віддзеркалює одноманітне, вписане у вузькі побутові рамки життя. Все це пересипано численними живими діалогами й комічними сценами.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Старосвітські батюшки та матушки - Іван Нечуй-Левицький», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Старосвітські батюшки та матушки - Іван Нечуй-Левицький"