Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Тронка. Роман в новелах - Олесь Гончар

Аудіокнига "Тронка. Роман в новелах - Олесь Гончар"

240
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Тронка. Роман в новелах" українською мовою, автора Олесь Гончар. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Тронка. Роман в новелах - Олесь Гончар» написана автором - Олесь Гончар ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Тетяна Дюпіна. Жанр аудіокниги «Тронка. Роман в новелах - Олесь Гончар» - "📚 Українська література / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Тронка. Роман в новелах" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Тронка. Роман в новелах - Олесь Гончар" в соціальних мережах: 
Роман Олеся Гончара «Тронка» у свій час став новаторським словом в українській літературі. Життя і смерть, війна і мир, радощі буття і трагедії, вірність обов’язку і зрада - усі ці поняття, їх боротьба та взаємодія є і будуть незалежно від часу вічними. Про все це і розповідає у своєму творі видатний український письменник. Так, про це писали і до нього. Але в «Тронці», мабуть, чи не вперше були розкриті глибини людської психології в умовах невпинного прогресу, коли водночас сплітаються минуле, сучасне та майбутнє.

Зміст:

01. Ти - літай
02. Азбука Морзе
03. Червона торпеда
04. Лукія, голова робіткому
05. Мамайчуки
06. Передчуття океану
07. Пікетажистка
08. Капітан Дорошенко
09. Залізний острів
10. Тут багато неба
11. Полігон (Історія однієї любові)
12. Тронка

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Тронка. Роман в новелах - Олесь Гончар», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Тронка. Роман в новелах - Олесь Гончар"