Аудіокнига "Дивак - Григір Тютюнник"

239
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Дивак" українською мовою, автора Григір Тютюнник. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Дивак - Григір Тютюнник» написана автором - Григір Тютюнник ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Галина Довгозвягa. Жанр аудіокниги «Дивак - Григір Тютюнник» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Дивак" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Дивак - Григір Тютюнник" в соціальних мережах: 
Оповідання Григора Тютюнника "Дивак" - показує нам, що кожна людина неповторна, й індивідуальна.

Таким є і Олесь, головний герой твору. Він тонко відчуває природу, чутливий до краси, його серце відкрите для добра й справедливості. Усе лихе в житті він сприймає болісно. Не всі розуміють його почуття, навіть учителька і рідний дід, тому вважають його диваком, людиною, не пристосованою до життя.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Дивак - Григір Тютюнник», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Дивак - Григір Тютюнник"