Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Зарубіжна література » Щоб не загубитися у місті - Патрік Модіано

Аудіокнига "Щоб не загубитися у місті - Патрік Модіано"

190
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Щоб не загубитися у місті" українською мовою, автора Патрік Модіано. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Щоб не загубитися у місті - Патрік Модіано» написана автором - Патрік Модіано ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Дмитро Завадський. Жанр аудіокниги «Щоб не загубитися у місті - Патрік Модіано» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Щоб не загубитися у місті" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Щоб не загубитися у місті - Патрік Модіано" в соціальних мережах: 
Патрік Модіано посідає досить поважне місце в сучасній французькій літературі, автор тридцяти романів, лауреат багатьох літературних премій, серед яких Гонкурівська і Нобелівська.

Це книга-спогад, книга-пам’ять, книга, де проза так нагадує поезію. Оповідь ведеться від імені чоловіка похилого віку, який намагається в просторах своєї пам’яті віднайти деталі зі свого дитинства та молодості. Пам’ять людська така мінлива, насправді. Здається, що деякі події і деталі ми пам’ятатимемо вічно, та минає час і ми маємо докласти значних зусиль, щоб принаймні відтворити “плівку” спогадів.
Не чекайте, що знайдете тут якісь відповіді і розв’язки, це просто спогади про життя, коли певні деталі стають зрозумілими лише через десятиліття прожитого і пережитого.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Щоб не загубитися у місті - Патрік Модіано», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Щоб не загубитися у місті - Патрік Модіано"