Аудіокнига "Мандри - Леся Кічура"

211
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Мандри" українською мовою, автора Леся Кічура. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Мандри - Леся Кічура» написана автором - Леся Кічура ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Леся Кічура. Жанр аудіокниги «Мандри - Леся Кічура» - "📚 Українська література / 📚 Дитяча література / 📚 Казка" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Мандри" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Мандри - Леся Кічура" в соціальних мережах: 
Свою третю казкову збірку авторка творила на берегах трьох морів: Червоного, Середземного та Чорного. Відтак книга оповідає про пригоди, про неймовірних героїв. На сторінках видання ви знайдете історію про мишеня, яке мандрує світом разом із хлопчиком, та про море, котре шукає собі друзів. Вам обов'язково сподобаються казки про мушлю, яка розповідає морські таємниці дівчинці, і про єнота-детектива, який повертає власникам загублені речі. А ще вас захоплять у полон пригоди на лісовій залізниці та зачарує історія про жабку, яка любила балет і марила стати відомою танцівницею. Ви зрозумієте, як важливо цінувати свій час, бо чарівник-годинникар недаремно мандрує світом.

Ця книга – про мрії й про те, як важливо не зупинятися на шляху до їхнього здійснення, вміти долати перешкоди та не зважати на осудливі думки довкола. Ці історії про те, що особливим є кожен із нас зі своїм, навіть невеличким талантом – нехай це танці, співи чи любов до мандрів. Ця книга для тих, хто завжди йде вперед і ніколи не зупиняється, не досягнувши мети на шляху до мрії, бо лише тоді за спиною виростають крила.
(Для дошкільного і молодшого шкільного віку)

Усі книги серії "Добрі мамині казки":

1. Добрі мамині казки
2. Магія Різдва
3. Мандри
4. Улюблені
5. Музей іграшок
6. Дивовижні пригоди
7. Найкращі

Зміст:

01. Велика мандрівка маленького мишеняти
02. Чарівник-годинникар
03. Казка про мушлю, дівчинку і морські таємниці
04. Як море собі друзів шукало
05. Казка про жабку, чарівну пір'їнку і балет
06. Єнот-детектив
07. Лісова залізниця
08. Про соловейка, який хотів стати колібрі
09. Вишиванка з бабусиної скрині
10. Татова казка. Той, що розмовляв з деревами

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Мандри - Леся Кічура», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Мандри - Леся Кічура"