Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Зарубіжна література » Маленькі тролі і велика повінь - Туве Янссон

Аудіокнига "Маленькі тролі і велика повінь - Туве Янссон"

479
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Маленькі тролі і велика повінь" українською мовою, автора Туве Янссон. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Маленькі тролі і велика повінь - Туве Янссон» написана автором - Туве Янссон ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Ілона Бойко. Жанр аудіокниги «Маленькі тролі і велика повінь - Туве Янссон» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Дитяча література / 📚 Казка" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Маленькі тролі і велика повінь" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Маленькі тролі і велика повінь - Туве Янссон" в соціальних мережах: 
Перша з книг Мумі, написана Туве Янссон. Янссон хотіла написати казку про маленьку істоту.

Персонаж Мумі-троля раніше з’являвся як візитна картка в мультфільмах, які Янссон робила для журналу Garm. Шведський оригінал книги вийшов у 1945 році. У наступні роки Янссон написала та проілюструвала кілька книг Мумі, які здобули велику популярність як у Фінляндії, так і за кордоном.

У книзі Мумі-троль та його мати Мумі-мамма шукають Мумі-тата, який зі своєю сім'єю пішов у авантюру і сам опиняється в різних пригодах.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Маленькі тролі і велика повінь - Туве Янссон», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Маленькі тролі і велика повінь - Туве Янссон"