Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Зарубіжна література » Виднокіл (фрагмент) - Вєслав Мишлівський

Аудіокнига "Виднокіл (фрагмент) - Вєслав Мишлівський"

155
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Виднокіл (фрагмент)" українською мовою, автора Вєслав Мишлівський. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Виднокіл (фрагмент) - Вєслав Мишлівський» написана автором - Вєслав Мишлівський ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Характерник. Жанр аудіокниги «Виднокіл (фрагмент) - Вєслав Мишлівський» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Виднокіл (фрагмент)" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Виднокіл (фрагмент) - Вєслав Мишлівський" в соціальних мережах: 
Цей роман Вєслава Мишлівського є одним із найбільших здобутків польської літератури ХХ століття.

Ліричний герой і заразом оповідач "Видноколу" згадує свої дитинство і юність, що припали на час другої світової війни, а також початок дорослості у період сталінізму. Його оповідь починається з опису старої фотографії, на якій він зображений малим хлопцем і яка є вихідним пунктом для хвилі спогадів про молоді літа, проведені в селі.

Поступово разом із першим досвідом кохання, мук, осягнення правди про людей з оточення головного героя відкривається нам дедалі ширший виднокіл його життя. Спогади снуються, переплітаються, віддаляються і повертаються, окремі постаті будуються з фрагментарних ракурсів, відтворених у багатьох епізодах, що з'являються упродовж роману. Зі скарбниці пам'яті оповідача з'являються несподівані події і предмети, довкола яких відтворюються цілі історії.

Ютуб канал Характерника

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Виднокіл (фрагмент) - Вєслав Мишлівський», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Виднокіл (фрагмент) - Вєслав Мишлівський"