Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Крізь терни до зірок - Валентин Чемерис

Аудіокнига "Крізь терни до зірок - Валентин Чемерис"

243
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Крізь терни до зірок" українською мовою, автора Валентин Чемерис. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Крізь терни до зірок - Валентин Чемерис» написана автором - Валентин Чемерис ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) А. Бараннік. Жанр аудіокниги «Крізь терни до зірок - Валентин Чемерис» - "📚 Українська література / 📚 Гумор / 📚 Фантастика" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Крізь терни до зірок" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Крізь терни до зірок - Валентин Чемерис" в соціальних мережах: 

"Крізь терни до зірок" - науково-фантастична книга українського письменника Валентина Чемериса, яка розповідає про події, які відбуваються на віддаленій планеті. Головні герої, експедиція з Землі, розкривають таємниці життя на планеті, де на кожному кроці чатує небезпека. Автор створює світ, де відбуваються космічні війни, де розумні істоти ведуть боротьбу за своє місце в галактиці, а наука і техніка сходять з розуму. Книга наповнена динамікою, несподіваними поворотами, таємницями і розкриттям героїв. "Крізь терни до зірок" - це книга, яка не залишить байдужим жодного любителя наукової фантастики.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Крізь терни до зірок - Валентин Чемерис», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Крізь терни до зірок - Валентин Чемерис"