Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » 26-й процент, або як подолати історію - Ярослав Грицак

Аудіокнига "26-й процент, або як подолати історію - Ярослав Грицак"

241
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "26-й процент, або як подолати історію" українською мовою, автора Ярослав Грицак. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «26-й процент, або як подолати історію - Ярослав Грицак» написана автором - Ярослав Грицак ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) КельмаБук. Жанр аудіокниги «26-й процент, або як подолати історію - Ярослав Грицак» - "📚 Українська література / 📚 Інше" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "26-й процент, або як подолати історію" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "26-й процент, або як подолати історію - Ярослав Грицак" в соціальних мережах: 
До країн із високими стандартами життя нині належить лише 15 відсотків, у яких проживає 25 відсотків усього населення світу...
За багатьма ознаками, в Україні створилися умови для того, щоб подолати свою історію - вийти із зони бідності, корупції та політичної нестабільності, відтак розпочати рух у напрямі клубу «25%».

Дана книга розглядає необхідні передумови для «подолання історії» - цивілізаційного стрибка, який переводить країну на іншу траєкторію історичного розвитку. В Україні, на думку автора, ці передумови якраз створилися, а тому українці отримали новий історичний шанс.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «26-й процент, або як подолати історію - Ярослав Грицак», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "26-й процент, або як подолати історію - Ярослав Грицак"