Аудіокнига "Жага - Гі де Мопассан"

153
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Жага" українською мовою, автора Гі де Мопассан. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Жага - Гі де Мопассан» написана автором - Гі де Мопассан ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Характерник. Жанр аудіокниги «Жага - Гі де Мопассан» - "📚 Зарубіжна література" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Жага" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Жага - Гі де Мопассан" в соціальних мережах: 
Як би ми не вбиралися в пір'я цивілізованості, людиною керує жага і пристрасть... Як би ми цього не заперечували, але від першої закоханості тонка хімія почуттів владарює над нами.

Ютуб канал Характерника

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Жага - Гі де Мопассан», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Жага - Гі де Мопассан"