Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Зарубіжна література » Паломництво на Землю - Роберт Шеклі

Аудіокнига "Паломництво на Землю - Роберт Шеклі"

219
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Паломництво на Землю" українською мовою, автора Роберт Шеклі. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Паломництво на Землю - Роберт Шеклі» написана автором - Роберт Шеклі ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Характерник. Жанр аудіокниги «Паломництво на Землю - Роберт Шеклі» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Повісті й оповідання / 📚 Фантастика" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Паломництво на Землю" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Паломництво на Землю - Роберт Шеклі" в соціальних мережах: 
Життя в колонії далекого майбутнього нудне до неможливості. Альфред хоче більшого. Він шукає високого і палкого почуття, названого коханням. Пристрасті під божевільним місяцем, коли тіла сплатються на темному морському узбережжі, а перші промені сонця пестять пересохлі губи коханців, приголомшених шумом хвиль... Кохання можна знайти тільки на старій добрій матінці-Землі, куди він вирушає в пошуках незвіданого...

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Паломництво на Землю - Роберт Шеклі», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Паломництво на Землю - Роберт Шеклі"