Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Зарубіжна література » Волден, або життя в лісах - Генрі Девід Торо

Аудіокнига "Волден, або життя в лісах - Генрі Девід Торо"

242
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Волден, або життя в лісах" українською мовою, автора Генрі Девід Торо. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Волден, або життя в лісах - Генрі Девід Торо» написана автором - Генрі Девід Торо ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Аппекс. Жанр аудіокниги «Волден, або життя в лісах - Генрі Девід Торо» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Біографія" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Волден, або життя в лісах" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Волден, або життя в лісах - Генрі Девід Торо" в соціальних мережах: 
Генрі Торо, американський письменник, філософ, натураліст, в двадцять вісім років пішов від суспільства і, побудувавши собі будинок в лісі на березі Волденського ставка, оселився в ньому на два роки. Так з'явилася одна з найдивовижніших книг за всю історію літератури - "Волден, або життя в лісах"

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Волден, або життя в лісах - Генрі Девід Торо», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Волден, або життя в лісах - Генрі Девід Торо"