Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Українсько-російський словник [збірка поезій] - Олексій Чупа

Аудіокнига "Українсько-російський словник [збірка поезій] - Олексій Чупа"

475
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Українсько-російський словник [збірка поезій]" українською мовою, автора Олексій Чупа. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Українсько-російський словник [збірка поезій] - Олексій Чупа» написана автором - Олексій Чупа ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Олексій Чупа. Жанр аудіокниги «Українсько-російський словник [збірка поезій] - Олексій Чупа» - "📚 Українська література / 📚 Віршовані твори" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Українсько-російський словник [збірка поезій]" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Українсько-російський словник [збірка поезій] - Олексій Чупа" в соціальних мережах: 
Олексія Чупу називають візитівкою сучасної донецької поезії. І не зважаючи на промисловий характер краю та і фах самого автора (Олексій працює на Макіївському металургійному заводі), він видав збірку, що не тільки є важливою для самого Донбасу (а він традиційно вважається безнадійно зрусифікованим), а й стала частиною сучасної української лірики. Збірка вмістила в себе, попри по-чоловічому твердий характер, невимовно ніжну лірику, непозбавлену еротизму та відвертості, і при цьому в ній задекларована гостра соціальність та громадянська позиція.

Вірші Олексія Чупи варто читати дітям на уроках літератури рідного краю – аби мали можливість хоч щось збагнути про край і людей. І дійсно, загадковий Донбас, що довго ховав свою справжню сутність за шкарлупою промислових ландшафтів, смогом та шпилями заводських труб, відтепер має сучасний приклад оспівування.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Українсько-російський словник [збірка поезій] - Олексій Чупа», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Українсько-російський словник [збірка поезій] - Олексій Чупа"