Аудіокнига "Деревій - Григір Тютюнник"

322
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Деревій" українською мовою, автора Григір Тютюнник. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Деревій - Григір Тютюнник» написана автором - Григір Тютюнник ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Довгозвяга Галина. Жанр аудіокниги «Деревій - Григір Тютюнник» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Деревій" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Деревій - Григір Тютюнник" в соціальних мережах: 
Григору Тютюннику було присуджено премію за оповідання «Деревій» у 1968 році на всесоюзному конкурсі від «Літературної газети» за найкраще оповідання.

«Як тільки тихі весняні повені зійдуть з лук та лугових видолинків, полишивши на молоденькій траві рудий слизькуватий мул, занесений хтозна-звідки, з яких земель, Данило Коряк, чоловік худий, цибатий, плоскогрудий, але широкий у кості — сорочка на його плечах розіп’ята, мовби кроляча шкурка на граблищі,— лаштується в путь...»

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Деревій - Григір Тютюнник», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Деревій - Григір Тютюнник"