Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Острів у вічності - Володимир Дрозд

Аудіокнига "Острів у вічності - Володимир Дрозд"

275
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Острів у вічності" українською мовою, автора Володимир Дрозд. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Острів у вічності - Володимир Дрозд» написана автором - Володимир Дрозд ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Ігор Мурашко. Жанр аудіокниги «Острів у вічності - Володимир Дрозд» - "📚 Українська література / 📚 Сучасна проза" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Острів у вічності" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Острів у вічності - Володимир Дрозд" в соціальних мережах: 
Філософсько-релігійна інтерпретація життя людини, її душі домінантна в романі В.Дрозда “Острів у Вічності”, де земне життя означене як “одна із сходинок душі на духовні вершини”; “прелюдія справжнього життя душі”; душа – гість у тілі, яке необхідне лише для її визрівання й удосконалення – “як дозріває зерня у плодові”. “Тільки душа може підняти людину до Бога”; удосконалення людської душі можливе лише через страждання; “лише жива душа здатна рости”. Ці й подібні висловлювання репрезентують ідею розвитку особистості і Всесвіту взагалі. Для людини розвиток – це шлях самовдосконалення, для Всесвіту – шлях еволюції; вони перебувають у постійній взаємодії, бо сам Всесвіт визначається письменником як Всесвітня Душа, яка складається з окремих душ.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Острів у вічності - Володимир Дрозд», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Острів у вічності - Володимир Дрозд"