Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Семен Жук і його родичі - Олександр Кониський

Аудіокнига "Семен Жук і його родичі - Олександр Кониський"

177
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Семен Жук і його родичі" українською мовою, автора Олександр Кониський. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Семен Жук і його родичі - Олександр Кониський» написана автором - Олександр Кониський ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Андрій Янченко. Жанр аудіокниги «Семен Жук і його родичі - Олександр Кониський» - "📚 Українська література / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Семен Жук і його родичі" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Семен Жук і його родичі - Олександр Кониський" в соціальних мережах: 
Роман Семен Жук і його родичі Олександра Кониського - твір маловідомий але цікавий. У ньому виразно контрастують два образи: з одного боку, Антон Джур - «космополіт», що нехтує інтересами народу, має девіз «ubi bene, ibi patria » [де добре, там батьківщина], на перше місце ставить власну матеріальну користь, міняє професію лікаря на чиновника фінансів, зрештою стає «слугою банкірів», а з другого - Семен Жук - мирний ходак «у народ», що має вищу юридичну освіту, але не бажав служити за професією, шукає «опори в селі та в землі», веде власне поміщицьке господарство і водночас намагається зарадити злиденній долі мужика легальними реформами і дрібними удосконаленнями. Програмним образом повісті-хроніки Кониського є Семен Жук. У висловлюваннях Жука простежується полеміка і з тими людьми 60-х років, які, прикриваючись легальними формами громадської діяльності, вели в народі політичну пропаганду.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Семен Жук і його родичі - Олександр Кониський», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Семен Жук і його родичі - Олександр Кониський"