Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Година чорного причастя - Павло Бондаренко

Аудіокнига "Година чорного причастя - Павло Бондаренко"

381
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Година чорного причастя" українською мовою, автора Павло Бондаренко. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Година чорного причастя - Павло Бондаренко» написана автором - Павло Бондаренко ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Галина Шумська. Жанр аудіокниги «Година чорного причастя - Павло Бондаренко» - "📚 Українська література / 📚 Детектив" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Година чорного причастя" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Година чорного причастя - Павло Бондаренко" в соціальних мережах: 
Лідер найбільшого у місті кримінальнго угрупування став жертвою чарів. Дружина потерпілого, а також його друг і помічник звертаються за допомогою до приватного детектива. Сергію Градову, який десять років пропрацював у відділі боротьби з незаконним обігом наркотиків, пропонують без розголосу знайти чаклуна і тих, хто замовив чари.

Не переступаючи власні принципи, Сергій веде шалену боротьбу уже і за своє життя. Постійно присутній запах смерті – кориці й ладану. Розставивши акценти у цій химерній справі, втративши найкращого друга, герой опиняється в жалобному експресі без часу, з відчуттям того, що попереду тільки минуле...

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Година чорного причастя - Павло Бондаренко», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Година чорного причастя - Павло Бондаренко"