Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » 365 днів з великим Митрополитом. Роздуми на щодень - Андрей Шептицький

Аудіокнига "365 днів з великим Митрополитом. Роздуми на щодень - Андрей Шептицький"

174
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "365 днів з великим Митрополитом. Роздуми на щодень" українською мовою, автора Андрей Шептицький. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «365 днів з великим Митрополитом. Роздуми на щодень - Андрей Шептицький» написана автором - Андрей Шептицький ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Таїсія Дружинович. Жанр аудіокниги «365 днів з великим Митрополитом. Роздуми на щодень - Андрей Шептицький» - "📚 Українська література / 📚 Інше" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "365 днів з великим Митрополитом. Роздуми на щодень" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "365 днів з великим Митрополитом. Роздуми на щодень - Андрей Шептицький" в соціальних мережах: 
В основі науково-популярного видання "365 днів з Великим Митрополитом. Роздуми на щодень” - фрагменти висловів Митрополита Української Греко-Католицької Церкви А. Шептицького із праць, послань, проповідей за 1900-1944 роки. Цитати підібрано відповідно до церковних днів року, загальнодержавних дат, подій та свят. Рекомендовано для всіх, хто цікавиться духовною спадщиною Митрополита Андрея Шептицького.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «365 днів з великим Митрополитом. Роздуми на щодень - Андрей Шептицький», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "365 днів з великим Митрополитом. Роздуми на щодень - Андрей Шептицький"