Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Маріупольський процес (Авторські читання) - Галина Вдовиченко

Аудіокнига "Маріупольський процес (Авторські читання) - Галина Вдовиченко"

596
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Маріупольський процес (Авторські читання)" українською мовою, автора Галина Вдовиченко. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Маріупольський процес (Авторські читання) - Галина Вдовиченко» написана автором - Галина Вдовиченко ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Галина Вдовиченко. Жанр аудіокниги «Маріупольський процес (Авторські читання) - Галина Вдовиченко» - "📚 Українська література / 📚 Книги про війну / 📚 Сучасна проза / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Маріупольський процес (Авторські читання)" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Маріупольський процес (Авторські читання) - Галина Вдовиченко" в соціальних мережах: 
У цьому романі — усе як на війні: втрати, біль, знову втрати... Батальні сцени і мирне життя, любов і ненависть, брехня і правда.

Роману й Ользі судилися не найкращі часи для зустрічі. Полонений укр і сепаратистка - чи є гостріша суперечність у подіях літа 2014 року? Але безодня, яка здавалася нездоланною, поступово щезає. Бо в житті існує щось набагато важливіше за ненависть...

"Таке враження, що автору цього роману хтось надиктував про ті події на Сході. Той, хто усе це бачив і пережив…" Олександр Лопачук, боєць 3-го батальйону територіальної оборони "Воля".

Книга Галини Вдовиченко "Маріупольський процес" визнана кращою на "Коронації слова – 2015" у номінації «Ґранд-романи», та стала однією з найпопулярніших новинок осені.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Маріупольський процес (Авторські читання) - Галина Вдовиченко», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Маріупольський процес (Авторські читання) - Галина Вдовиченко"