Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Іван і Чорна Пантера - Володимир Лис

Аудіокнига "Іван і Чорна Пантера - Володимир Лис"

199
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Іван і Чорна Пантера" українською мовою, автора Володимир Лис. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Іван і Чорна Пантера - Володимир Лис» написана автором - Володимир Лис ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Таїсія Дружинович. Жанр аудіокниги «Іван і Чорна Пантера - Володимир Лис» - "📚 Українська література / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Іван і Чорна Пантера" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Іван і Чорна Пантера - Володимир Лис" в соціальних мережах: 
Відома супермодель Таумі Чорна Пантера Ремпбел, як годиться, веде бурхливе зіркове життя: гроші, скандали, коханці, коханки, - одне слово, богема. А для сільського дурника Йвана вона богиня! У своєму дитячому серці він побудував їй храм і навіть заходився вивчати сакральну англійську, аби вона почула його молитви. Насправді Таумі ніяке не божество, звичайна собі спадкова африканська жриця. І щойно вона про це дізналася, уже їй був час вирушати в далеку Україну на пошуки давнього поховання, із якого хоч-не-хоч, а треба вилучити череп могутньої чаклунки, бо інакше Пантерина слава закінчиться...

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Іван і Чорна Пантера - Володимир Лис», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Іван і Чорна Пантера - Володимир Лис"