Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Що ж ми за народ такий?.. - Володимир Яворівський

Аудіокнига "Що ж ми за народ такий?.. - Володимир Яворівський"

238
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Що ж ми за народ такий?.." українською мовою, автора Володимир Яворівський. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Що ж ми за народ такий?.. - Володимир Яворівський» написана автором - Володимир Яворівський ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Галина Довгозвяга. Жанр аудіокниги «Що ж ми за народ такий?.. - Володимир Яворівський» - "📚 Українська література / 📚 Історична проза" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Що ж ми за народ такий?.." займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Що ж ми за народ такий?.. - Володимир Яворівський" в соціальних мережах: 
Це третя книга публіцистики відомого письменника і депутата Верховної Ради, витворена на основі його відновленої, після заборони Кучмою, передачі "Двадцять хвилин з Яворівським", в якій охоплено період із січня 2005-го по липень 2006 року.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Що ж ми за народ такий?.. - Володимир Яворівський», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Що ж ми за народ такий?.. - Володимир Яворівський"