Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Лице ненависті. Від першої особи - Вiталiй Коротич

Аудіокнига "Лице ненависті. Від першої особи - Вiталiй Коротич"

192
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Лице ненависті. Від першої особи" українською мовою, автора Вiталiй Коротич. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Лице ненависті. Від першої особи - Вiталiй Коротич» написана автором - Вiталiй Коротич ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Микола Козій. Жанр аудіокниги «Лице ненависті. Від першої особи - Вiталiй Коротич» - "📚 Українська література / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Лице ненависті. Від першої особи" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Лице ненависті. Від першої особи - Вiталiй Коротич" в соціальних мережах: 
Публіцистичний роман Віталія Коротича «Обличчя ненависті» побудований на документальній основі. У ньому відображений образ Америки 80-х років, роз'їдає ненавистю з середини і сіє ненависть в світі.

«Від першої особи» - публіцистичне есе, замітки учасника міжнародної конференції, що проходила в Нюрнберзі і присвяченій боротьбі проти розміщення ядерних ракет в Європі, роздуми про уроки минулого Німеччини, про війну і мир....

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Лице ненависті. Від першої особи - Вiталiй Коротич», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Лице ненависті. Від першої особи - Вiталiй Коротич"