Аудіокнига "Лист у вічність - Юрій Яновський"

218
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Лист у вічність" українською мовою, автора Юрій Яновський. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Лист у вічність - Юрій Яновський» написана автором - Юрій Яновський ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Борис Лобода. Жанр аудіокниги «Лист у вічність - Юрій Яновський» - "📚 Українська література / 📚 Роман / 📚 Інше" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Лист у вічність" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Лист у вічність - Юрій Яновський" в соціальних мережах: 
«Лист у вічність» – одна з восьми новел новелістичного роману «Вершники» відомого діяча української літератури Юрія Яновського, які пов’язані між собою спільним сюжетом – громадянської війни.

В основі сюжету лежить героїзм безіменного листоноші, який нехтуючи своїм життям, заради спільної ідеї, йде на вірну загибель, терплячи жорстокі катування з боку німців, але не видає військової таємниці.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Лист у вічність - Юрій Яновський», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Лист у вічність - Юрій Яновський"